Заяви про відставку Турчинова – це олігархічний зговір з метою відмінити прямі вибори Президента України, - Павловський

Заяви про необхідність відставки Олександра Турчинова та призначення в.о. Президента Петра Порошенка - це олігархічний зговір з метою відмінити прямі вибори Президента України.

Про це заявив член фракції "Батьківщина" Андрій Павловський сьогодні на брифінгу.

За словами Павловського, сьогодні, коли в Україні йде війна та розгорнута АТО, а наші деякі неврівноважені колеги роблять заяви про відставку Верховного Головнокомандувача і заміну Олександра Турчинова на Петра Порошенка, бо їм не чекається отримати владу, не усвідомлюючи, що це неодмінно призведе до дезорієнтації та деморалізації наших Збройних Сил, чим у свою чергу скористається російський агресор.

Павловський підкреслив, що безумовно, можуть бути зауваження до роботи Олександра Турчинова, але слід нагадати, в якому стані перебувала країна, коли Олександр Валентинович прийшов на посаду спікера.

"Дуже дивно, що УДАР, який входить до коаліції та має посади у силових структурах фактично виступили в унісон з позицією Партії регіонів та комуністів щодо обезголовлення наших силових структур", - наголосив Павловський.

Він також нагадав, що у лютому Петро Порошенко добровільно відмовився взяти на себе відповідальність за стан справ в країні та зняв свою кандидатуру на користь Турчинова.

Павловський не виключає, що подібні заяви можуть бути тактикою, спрямованою на відміну прямих виборів глави держави: "Що ж змінилось? Може у Відні (під час зустрічі Порошенко з Фірташем-ред.) відбувся олігархічний зговір і нам замість виборів хочуть нав'язати кандидата, призначеного олігархами? Чи це невпевненість УДАРУ у перемозі Петра Олексійовича?"

Рада не поддержала проведение референдума 25 мая "под дулами автоматов", - Сенченко