"Якщо міліція посміє переслідувати учасників, то штурм буде вже не у Врадіївці, а МВС у Києві", - Яценюк

Якщо міліція посміє переслідувати учасників штурму Врадіївського районного відділу внутрішніх справ, то тим самим погіршить ситуацію в країні і спровокує взяття будівлі Міністерства внутрішніх справ у Києві.

Про це в ефірі програми "Шустер Live" на телеканалі Інтер заявив голова парламентської фракції ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

Зокрема, політик уточнив, що люди у Врадіївці штурмували не держустанову, а будівлю, в якій заховались озброєні злочинці.

Водночас, Яценюк підкреслив, що тиск і переслідування врадіївських активістів викличуть масові заворушення в Україні і приведуть до штурму МВС у столиці.

"Якщо комусь на думку спаде притягнути когось із жителів Врадіївки до відповідальності за штурм РВВС, то штурм буде вже не у Врадіївці, а Міністерства внутрішніх справ у Києві", - попередив опозиціонер.

Як відомо, уночі 2 липня півтисячі жителів райцентру Врадіївка Миколаївської області розтрощили відділок міліції. Розбили вікна, двері, ворота, закидали пляшками із запалювальною сумішшю. Обурилися, що міліціонери не затримали колегу — капітана Євгена Дрижака. Той із лейтенантом Дмитром Поліщуком і таксистом Сергієм Рабіненком уночі 27 червня побили і зґвалтували продавщицю 29-річну Ірину Крашкову.

Нагадаємо, ЗМІ вже повідомляли, що інформація про те, що правоохоронці розпочали репресії проти тих людей, які брали участь у штурмі відділку міліції у смт. Врадіївка, підтверджується.

Gazeta.ua
 


Аватар пользователя ева браун

Поклонники Гая Фокса уже повеселили флеш-мобом Украину и Киев в частности, милостиво предложив ментам резиновых женщин.Но это пока не крушение МВД. После выступления Бондаренко, боюсь, что крушить все-таки будут, поскольку у нее своего ума нету и она зачастую озвучивает официальную позицию руководства государством .