Януковича винесуть вперед ногами - Шендерович

Путіна і його команду з Кремля винесуть тільки вперед ногами. І Янукович йде по цьому шляху, вважає відомий російський публіцист Віктор Шендерович.

Російський письменник і журналіст Віктор Шендерович вважає, що український президент Віктор Янукович своїми діями відрізає собі можливість піти з влади демократичним шляхом.

"У нас (у Росії - прим. ред.) виборів вже немає, і ясно, що влада не зміниться демократичним шляхом. Путіна та його команду з Кремля винесуть тільки вперед ногами. Тому що вони відрізали собі всі можливості для відходу", - розповів Шендерович в інтерв'ю ZN.UA.

До якої міри позбавив себе цієї можливості Янукович, на його думку, ще незрозуміло.

"Дивлячись здалеку, можна зробити висновок, що у вас принципова різниця між цією та минулою владою полягає в тому, що Тимошенко Януковича не посадила. Хоча, як ви розумієте, в 2005 р. підстав за результатами розтину було більш ніж достатньо. До того ж і Ющенко, і Тимошенко пішли від влади в результаті виборів. Народ вибрав кого вибрав - і вони пішли. Була дотримана демократична процедура, і це дуже важливо. А Янукович тим, як він повів себе і поводить в якості царя гори, з кожним кроком цю можливість для себе відрізає", - підкреслив публіцист.


Аватар пользователя ева браун

Представляете, до какой степени Янукович уверен в себе и своих соратниках? А некоторые тут утверждают. что он испугался, хочет "золотой парашют" и т.п. Ребята, нас, народа, для него просто НЕТ. Ну как можно бояться того, чего нет?