Як захисти улюблений телеканал, не виходячи з дому

Читач поділився «ноу-хау», як можна згідно закону повернути трансляцію улюбленого телеканалу, якщо він був проти бажання користувача незаконно відключений провайдером.

«Учора 05.09.2012р. (Нивки) моя дружина включила канал ТВі і з’ясувалось - він відключений на тій підставі, ніби він не передбачений щодо його транслювання згідно соціального пакету.
Зв’язавшись з провайдером по телефону, вона заявила, що зазначений канал передбачений договором, його відключення є грубим порушенням цього договору, а тому ми негайно розриваємо договір, з цього моменту зупиняємо оплату, передбачену договором, а завтра подаємо позовну заяву до суду щодо сплати морального збитку у сумі не менше 100 неоподаткованих мінімумів.
І це були не порожні погрози. Ми нічим не ризикували, так як спокійно включили канал по інтернету і продовжували дивитись нашу улюблену програму.
Не пройшло і десяти хвилин, як нам передзвонив менеджер провайдера , вибачився і пообіцяв протягом 15 хвилин знову підключити наш улюблений канал. Що, як не дивно, і було зроблено. Ми продовжуємо дивитись передачі каналу по телевізору. Це «ноу-хау» моєї дружини пропоную реалізувати, принаймні, хоча б в Києві».