Турчинов назвав справу проти Наливайченка тиском на опозицію. ВІДЕО

Екс-голова СБУ Олександр Турчинов вважає штучно створеним скандалом і тиском на опозицію заяву Рената Кузьміна про кримінальне провадження проти Валентина Наливайченка.

Представник Комуністичної партії Михайло Герасимчук подав заяву на "ударівця" Валентина Наливайченка до Генпрокуратури через те, що той запросив на випуск академії СБУ посла США.

Про це він заявив у коментарі журналістам, передають українські ЗМІ. "Разом з послом була особа, яка значиться в інтернеті як співробітник ЦРУ", - заявив Герасимчук, додавши, що він вважає це злочином, оскільки тепер резиденти не можуть офіційно працювати на дипломатичних посадах і державні гроші були витрачені дарма. На зауваження, що про цих співробітників і так повідомляють іноземні держави, комуніст сказав, що нічого не знає про це і "сподівається, що це злочин".

Як повідомлялося, заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін в інтерв`ю виданню "Сегодня" повідомив, що за заявою народних депутатів зареєстровано кримінальне провадження про розголошення держтаємниці колишнім головою СБУ Валентином Наливайченком, який нібито надав працівникам ЦРУ можливість ознайомитися з таємними документами. Сам Наливайченко вважає, що на нього заявили представники Комуністичної партії.