Відділення міліції в місті Каневі Черкаської області пікетують опозиціонери. Півсотні осіб з наметами і прапорами чергують біля міліції. Разом із ними перебуває народний депутат від "Батьківщини" Андрій Шевченко.

"Ми вимагаємо аби міліція пояснила причини сьогоднішнього нічного нападу на окружком, – каже кандидат в народні депутати від опозиції Леонід Даценко. – Всупереч закону, який прямо забороняє вивозити з приміщення окружної виборчої комісії печатку, загін міліції "Беркут" побив пікетувальників і дозволив голові комісії Максиму Онищенку забрати печатку і виїхати разом із нею з приміщення ОВК в невідомому напрямку. Я думаю, що Онищенко, взявши печатку, разом із моїм суперником Богданом Губським уже їдуть до ЦВК аби здати документи в центральну виборчу комісію".

Губський разом із Онищенком позавчора намагалися здати в ЦВК документи про "перемогу" олігарха, однак Жанна Усенко-Чорна завернула їх. Учора після повернення Онищенка з Губським до Канева окружна комісія намагалася відновити роботу. Причому, спостерігачі від опозиції знайшли в урнах для сміття порвані оригінали протоколів дільничних виборчих комісій.

Нагадаємо, що згідно з даними сайту ЦВК перемогу на окрузі здобув Богдан Губський. Однак протоколи з мокрими печатками свідчать, що олігарх програв Леонідові Даценку майже 5 тисяч голосів.