Янукович хоче підписати угоду про вступ до МС 17 грудня – Яценюк. ВІДЕО

За інформацією опозиції, Віктор Янукович збирається 17 грудня підписати угоду про вступ до Митного союзу.

Про це 7 грудня зі сцени на Євромайдані заявив Арсеній Яценюк. «Янукович не збирався підписувати угоду про асоціацію з Європою. Він торгував Україною лише з одною метою - виторгувати для себе другий президентський термін. Вчора Янукович домовився з Путіним про вступ України у МС, але він не підписав цю домовленість, бо боїться Євромайдану» - наголосив Яценюк.

За словами політика ні парламент, ні люди,які стоять на майдані Незалежності не дозволять підписати угоду про «про формування нового Радянського союзу».

Угоду про асоціацію з ЄС має підписати новий "технічний" уряд України.

Про це 7 грудня на брифінгу у штабі опозиції заявили лідери опозиційних фракцій. Вони нагадали, що не сядуть за жоден стіл переговорів до виконання владою трьох основних вимог.

Разом з тим, за словами лідера фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка, після виконання вимог має бути сформований "технічний" уряд. "Технічний уряд має підписати угоду про асоціацію з ЄС, а також негайно відновити переговори з МВФ", - зазначив Яценюк.

"Далі наша вимога – дострокові парламентські та президентські вибори, і вона має бути виконана через конституційні процеси", - додав він.