Це я дав життя Об'єднаній опозиції, - Ющенко

Лідер "Нашої України" знає псевдопатріотів в обличчя

Екс-очільник української держави Віктор Ющенко заявив, що коли він після Помаранчевої революції прийшов до влади, то ні про кого не забув, а усіх посадив у найвищі державні крісла.

Про це він заявив у п'ятницю, 7 вересня, на прес-конференції у Львові.

Ющенко гостро розкритикував Об'єднану опозицію та наголосив, що "Батьківщина" та Партія регіонів - "валянки із однієї пари".

"Опозиція, яка підписує геноцидну злочинну московську газову - це хіба опозиція? Опозиція, силами якої приймають закон про російську мову, - це опозиція? Є два валянки з однієї пари: Партія регіонів і "Батьківщина". Можете називати, що у нас дві "партії регіонів" або дві "батьківщини".

"Не робіть лохів із нас"

"Одного разу бачив по телебаченню, як нав’язувалася дискусія біжучим рядком опитування: яким сценарієм піде Україна – сирійським чи єгипетським? Та не робіть лохів із нас! Ми європейська нація! Ми можемо вести діалог і маємо суспільну свідомість, яка дасть відповідь, як вийти з тих викликів, які є зараз. Не розігруйте протистоянь. Тому я заявляю: це дві сили, які розігрують квиток на війну", - наголосив третій президент України.

За його словами , між двома найавторитетнішими партіями не варто навіть шукати різницю, оскільки засади керівництва у сил однакові: авторитарна політика, адміністративна економіка, життя без бюджету, який щодня ухвалюють та змінюють у ручному режимі, ігнорування малого і середнього бізнесу, спільні супер бізнеси.

Ющенко наголошує, що чинні політичні сили постійно зраджують національні інтереси та розповів, кому насправді можна довіряти: "Я готовий програти тут, аніж виграти там. Моя позиція - це приклад для вас. Не робіть тієї помилки, яку ви зробили 2010 року, якщо будете носитися із тими двома партіями, як із писаною торбою. Вони вам не дадуть відповіді, вони принесуть вам дестабілізацію нації. Ми живемо не в політичному змаганні, а у політичній війні із фронтами, ударами, вилами".

Ющенко тягнув опозицію на собі

"Коли я виходив на подіум, вони були унизу: черга із людей так 150. А центральна трибуна витримувала лише 30. Я ні про кого не забув. Я всіх їх посадив у найвищі крісла нації - кого у крісло прем’єра, кого Верховної Ради, кому подарував крісло міністра МВС, кому голови СБУ. Я нікого не забув. Просив лише про одне - керуватися національними інтересами, а не бути партійною шайкою мета якої - влада будь-якою ціною", - акцентував екс-очільник держави.

Ющенко також наголосив, що його нудить від псевдопатріотів та "промовних" політиків, які лізуть у парламент під гаслами у які самі не вірять.

"Я чую, як ті, хто називає себе опозиціонерами кажуть: українська мова – це дурниці! Я не хочу цих імен називати. Одні підписують московську газову, інші харківську угоду, творять "ширки", "пробюти". Я не поділяю такий підхід", - резюмував лідер Помаранчевої революції.