Станіслав Овчаренко: Усі мнимі союзники Об'єднаної Опозиції та "Свободи" 28 жовтня будуть на боці людей Януковича з кийками

Станіслав Овчаренко

8 вересня - 7 річні роковини зради Ющенка та "Меморандуму Ющенко - Янукович". Відставки прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.  

В природі все складне складається з дуже простих речей: безліч білків у живій природі мають у своєму складі лише 20 амінокислот у різних співвідношеннях. З хімічними сполуками - те саме: за межі таблиці Менделєєва ще ніхто не вийшов...

Це саме відбувається і в суспільстві, зокрема в українському: із загостренням ситуації навколо диктатури Януковича - усе обертається навколо питання - та за диктатуру чи проти неї.

1. Якщо справа торкається мільйонів людей - хитрувати та сіпатися дуже важко: доводиться робити чіткий вибір: за Януковича - чи проти.

Якщо за - немає питань: наш супротивник - і говорити з ним нема про що.

Але диктатурі потрібні саме ті - хто її підтримують - але ВВАЖАЮТЬСЯ у лавах опозиції та руху опору.

Болото та гнилизна невизначеності - на боці диктатури. Чіткість, ясність, прозорість - на боці руху спротиву.

2. Отже - недостатньо "не підтримувати Януковича" - треба ще й підтримувати Об'єднану Опозицію та "Свободу" - і більше нікого.

Немає інших сил поміж януковичами та ОО - які б не були клонами диктатури Януковича. Немає. Все.

3. З цієї точки зору "ідеологічні" суперечки вже зайві: якщо є політв'язні - ми перейшли у стадію політичної війни. Якщо комусь з нас загрожує довголітнє ув'язнення - то така людина мусить захищати себе від полону УСІМА ЗАСОБАМИ. Життя - одне і воно коротке. Іншого не буде.

4. Саме тому болото та гнила середина уявних спільників гірше за відкритих ворогів. Вони - це не "ми".

5. Нагадаємо про те, що такі рухи Кличка, Королевської, Ющенка, Юрія Шухевича та декілька інших - працюють на Януковича.

Ось останні дії мнимої опозиції:

Кличко почав звинувачувати опозицію, що вона не хоче з ним співпрацювати. Але насправді партія Кличка існує саме для цього, щоб звинувачувати опозицію у чому завгодно. У свій час Кличко не пристав на пропозицію узгодити дії опозиції. Звісно - він до неї не належить.  

Матіос, Геращенко, Шкляр знаходяться у дуже поганій компанії.   

6. Королевська фактично провалила кампанію - не можна механічно повторювати проект Тигіпка, тим більше, що той скомпрометував себе. Непрофесійно якось. Але за це Наталія Юріївна відповідатиме не перед нами, а перед оточенням того ж Януковича. Це - їх справи.

До речі - вночі вона та Суслов проголосували за земельний закон, за продаж землі!  

7. Шухевич, Мазур та їх "побратими" фактично викрили себе тим, що не засудили політичні переслідування. Тому не їм згадувати славних предків з УПА. Шухевич сказав про Юлю: "Нехай сидить!".

8. Але цього для режиму виявилося замало:

Російський "опозиціонер" Борис Нємцов закликав "голосувати за кого завгодно, але не за Януковича".

Тут немає нічого революційного: за Януковича - не можна, але за його клонів - обов'язково потрібно, бо він не схвалює Юлію Тимошенко. Взагалі, в самій Росії Борис Нємцов неодноразово був помічений у співпраці з режимом Путіна у минулому. Потім він став Путіну непотрібний - і той подався у запеклі опозиціонери. Адже з 2000 року на очах Нємцова ставала диктатура Путіна - яку він, Нємцов так чи інакше підтримував. Після вибухів у житлових будинках...

Так що не дивна його підтримка проти Тимошенко спочатку покидька Ющенка а потім - самого Януковича.

Нємцов ще раз підкреслив, що "Янукович - проукраїнський, не проросійський президент". Він в Росії НЕ Є нашим союзником.

9. Ми неодноразово переконаємося, що представники жлобського лібералізму для себе коханих - кращі союзники пострадянських диктаторів Росії та України.   

10. Ми вже писали, що суперечка, дискусія - не той жанр, у якому ми мусимо боротися з прихованими прибічниками диктатури.

Адже вони спільно працюють з тими, хто закупив додаткові спорядження для силовиків - як державних так і "приватних". Вони - спільники "саламатіних" та "мельників".

Усі уявні "союзники опозиції" під час та після 28 жовтня будуть разом з Януковичем.

"Чесні" - теж.