Лєніна в Києві більше нема! ФОТО-ВИДЕО

УВАГА! Групи ультраправих радикалів, переважно у масках, щойно звалили пам'ятник Леніну на бульварі Шевченка, запалені файери, кричать "Слава нації - смерть ворогам" та "Україна - понад усе". Серед натовпу багато мітингувальників у символіці партії "Свобода". Закликаємо мирних мітингувальників не піддаватись на провокації.

ЄвроМайдан

Лєніна в Києві більше нема! Геть катів! 

======================================================================================

В Киеве митингующие снесли памятник Ленину. Пожалуй, самый известный из всех подобных украинских истуканов. Власть могла бы давно уже аккуратно снять его с постамента и отправить в музей - тогда бы и народ не пришлось раздражать, и памятник бы сохранился. Но поступили глупо - ненавистный идол назло всем держали в центре города, охраняли, не желали ничего слышать о переносе. В итоге дождались волны народного негодования, которая попросту смела истукан, уничтожив его окончательно. Так же будет и с правительством. Могли бы уйти в отставку, наказать виновных беркутовцев, пойти на компромисс, но нет. Будут ждать, пока их вынесут. И ведь дождутся.
 
===================================================================
Для ясності: я проти війни з пам'ятниками. Валити пам'ятники слід рішенням міської громади. Валити їх під улюлюкання натовпу і боязливу втечу міліції - небезпечна історія, яка невідомо чим закінчиться цієї ночі. Готова засудити це знесення якщо воно розв'язує руки януковичам і вони влаштують заміс на євромайдані та околицях. Але. Ленін - символ кривавого режиму, голодомору і т.д. Він однозначно не має стояти у центрі Києва як символ.