Янукович ще може створити собі пом’якшувальні обставини - заява "Батьківщини"

Сьогодні виповнюється місяць з дня оголошення лідером опозиції Юлією Тимошенко акції громадянської непокори. Увесь цей час навіть за ґратами своєю мужньою поведінкою Юлія Тимошенко протистоїть безправ’ю і знущанню, що здійснюється за особистою вказівкою Януковича.

Про це йдеться у заяві прес-служби партії «Батьківщина». 
«Ми свідомі того, що Янукович загнав себе у глухий кут, в якому залишається чекати ганебного завершення його не менше ганебного президентства, що призвело країну до міжнародної ізоляції, а самого Януковича у розряд руконеподаваємих», - зазначається у документі.
«Водночас, у нього є ще бодай шанс у майбутньому апелювати до пом’якшувальних обставин, нагадуючи про те, що він сьогодні дав команду виконати всі вимоги незаконно ув’язненої Юлії Тимошенко, в тому числі й щодо припинення відеоспостереження у приміщенні, де утримується лідер опозиції, що він прибрав звідти чоловіків-конвоїрів, припинив знущання і закрив всі порушені проти Юлії Тимошенко сфальшовані кримінальні справи», - зазначають у прес-службі.
У заяві також наголошується, що Янукович повинен негайно відправити у відставку всіх катів, чиїми руками сьогодні здійснюються тортури проти лідера опозиції, у першу чергу Генпрокурора Віктора Пшонку та його заступника Рената Кузьміна. 
«Віктор Янукович має публічно заявити, що рішення Європейського суду з прав людини щодо скарги Юлії Тимошенко буде реалізоване у повному обсязі. Президент має виконати усі свої обіцянки щодо політичних в‘язнів, які він давав європейським політикам», - наголошується у заяві.