Вищий суд позбавив мандата брата Балоги: "Чи розуміє Янукович, що після всього цього їх самих очікує" - Гриценко

Вищий адміністративний суд скасував депутатські повноваження Павла Балоги та Олександра Домбровського.

Про це своєму Facebook написав депутат Віктор Балога

"Судді постановили: визнати відсутність повноважень депутата; визнати відсутність статусу народного депутата; визнати необхідність проведення повторних виборів на 71 окрузі; скасувати відповідну постанову ЦВК про реєстрацію Павла Балога депутатом.
Рішення остаточне. 
"Тобто вперше в історії України, в неконституційний спосіб у законно обраного депутата повноваження відбирає суд, а не народ, який їх надав. Тому вибори в цій країні перетворилися на чисту формальність, бо депутатів уже можна "призначати" в судах", - написав Балога.

Павло Балога виграв вибори 71 окрузі на Закарпатті у регіонала Степана Деркача ,який колись був помічником і заступником Миколи Рудьковського у Мінтрансі.

У перший день роботи Верховної Ради сьомого скликання Балога приєднався до фракції Партії регіонів, але потім вийшов з неї.

Олександр Домбровський отримав скандальн перемогу в 11 окрузі Вінничини над представницею "Батьківщини" Наталією Солейко

Українська правда

Комментарий по теме:

  • Винахід з претензією на Нобелівську премію в галузі права!

    Безпрецедентне рішення, такого в Україні ще не було. Жоден з президентів, папєрєдніков Януковича не додумався, хоча кожен з них теж по-своєму ненавидів неслухняних депутатів і взагалі парламент. Вищий адміністративний суд, ясна річ, на чолі із донецьким суддею, сьогодні позбавив мандатів двох депутатів. Прізвища (Домбровський і Балога-брат) у даному випадку значення не мають.

    Бо цей шлях - карати тих, хто не йде у стійло ПР - порушуючи усі писані й неписані норми права, є квитком в один кінець, до авторитаризму й диктатури.
    Чи розуміє Янукович, що після всього цього їх самих очікує, коли вони стануть папєрєднікамі?