Влада взяла курс на загострення конфлікту, - Пашинський

Останні події свідчать про те, що влада взяла курс на поглиблення протистояння і загострення громадянського конфлікту. Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник керівника Штабу національного спротиву, народний депутат Сергій Пашинський.

За його словами, за останній тиждень було багато заяв від президента Віктора Януковича та його соратників про бажання завершити протистояння мирним шляхом.

"Але події сьогоднішнього дня говорять про те, що вони взяли курс на поглиблення протистояння і загострення громадянського конфлікту", - сказав Пашинський.

Крім того, депутат наголосив, що Янукович та його команда змінили свою тактику по відношенню до Майдану: "Якщо раніше вони використовували сльозогінний газ, водомети, гранати, картеч, вбивали, штурмували людей, зараз вони перейшли до провокацій, залякувань та інформаційних воєн".

"Влада не розуміє, що Майдан – це та сила, яка не зламається, яка не буде піддаватись на їх брехливі провокації", - наголосив Сергій Пашинський.

"Люди на Майдані стоять не за політиків - вони стоять за свою державу, за своє майбутнє", - сказав він, зазначивши, що сьогоднішня невдала спроба влади спровокувати бійку на барикаді біля ЦУМу в Києві за допомогою найманих провокаторів із георгіївськими стрічками перетворилась на ще одну перемогу Майдану.