Портников порадив "регіоналам" заблокувати Януковича у Межигір'ї

Якби сама влада в Україні не знищувала правове поле держави, інцидентів не відбувалося б.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив журналіст і телеведучий Віталій Портников.

За його словами, ті питання, які мали б вирішувати на погоджувальній раді і в сесійній залі парламенту, сьогодні фактично починають вирішувати на вулиці.

"Це загрозлива річ для влади, бо це руйнує державні інституції і залишає представників влади беззахисними у розмові з людьми, з натовпом", - пояснив експерт.

На його переконання, уся фракція Партії регіонів мала б зібратися, прийти до Межигір'я, заблокувати там президента Віктора Януковича і змусити його відмовитися від політичного курсу на створення в Україні "бандостану".

"Бо формування такої держави загрожує тим, хто є учасниками процесу її створення: депутатам парламенту від Партії регіонів, чиновникам президентської адміністрації, міністрам, представникам правоохоронних органів", - підкреслив Портников.

Він наголосив, що якщо опозиція не зможе керувати діями розлючених людей, які все більше відчувають негатив до влади, то страшно навіть подумати, що чекає на можновладців.

"І вони мусять відвернути від себе цю катастрофу, причина якої в одному місці – в Межигір'ї, бо влада сьогодні в руках однієї людини. Це для них значно важливіше завдання, ніж натискати кнопки в парламенті", - зауважив журналіст.

"А шановним депутатам від опозиції бажаю зібрати таку кількість людей, яка раз і назавжди переконає владу, що вона не може знищувати саму сутність держави", - підсумував Портников.
Gazeta.ua