"Регіонали" бояться розпуску Ради - Чорновіл

Так зване "виїзне" засідання парламентської більшості народних депутатів, яке відбулось у четвер на Банковій — це насправді прохання "регіоналів" не розпускати нинішню Верховну Раду. Адже вони найбільше бояться проведення всеукраїнського референдуму.

Таку думку в ефірі 5 каналу висловив колишній нардеп Тарас Чорновіл.

Політик, зокрема, вважає, що зібрання парламентаріїв поза стінами Верховної Ради є неконституційним.

"Ті події, які відбулись — це абсолютно незаконно проведене в іншому приміщенні, неконституційне засідання", - переконаний Чорновіл.

Він пояснив, яку саме мету переслідували таким заходом нардепи від більшості.

"Їхнім завданням було довести Януковичу те, що не треба цю Раду розпускати, треба дати їй нормально працювати, залишити. І не треба ніяких референдумів — мовляв, ми самі з цим справимось", - розповів екс-нардеп.

За його словами, у Партії регіонів найбільше бояться подібних опитувань громадської думки.

"І більше всього бояться, що їх визнають непотрібними", - додав Чорновіл.

Нагадаємо, спікер ВР Володимир Рибак заявив, що є три варіанти виходу з парламентської кризи.

"Питання можна вирішувати по-різному. Депутати повинні знайти в собі сили і саморозпуститися, раз не знаходять контакт - це перший варіант. Другий варіант - коли президент розпустить цей парламент. Ще варіант: президент може звернутися до населення і запитає: "Вам потрібен такий парламент?" - зазначив Рибак.

Gazeta.ua

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_chornovil-zayaviv-scho-regionali-boyatsya-rozpusku-vr/491588">Gazeta.ua</a>