Тимошенко закликає громадянське суспільство та ЗМІ контролювати прийняття антикорупційних законів

Лідер партії "Батьківщина" Юлiя Тимошенко закликала депутатів підтримати антикорупційний пакет, який був розроблений разом з представниками громадських організацій.

Зокрема йдеться про законопроекти про Антикорупційне бюро розслідування, " приватне розслідування", державні закупівлі, про люстрацію суддів, які виносили незаконні та замовні рішення тощо.

Юлія Тимошенко наголосила, що в роботі над ними брали участь представники громадськості, вони погоджені з міжнародними експертними структурами, а також підтримані фракцією "Батьківщина".

"Відбулась спільна зустріч керівників фракції і лідерів громадянського суспільства, які переймаються розробкою та прийняттям законів, що докорінно змінять ситуацію в Україні з корупцією. Нададуть громадянському суспільству можливість не тільки контролювати посадовців, усіх чиновників, державні підприємства, а й наявність корупції та напряму звертатися до суду обходячи прокуратуру та МВС", - зазначила лідер партії "Батьківщина".

Вона повідомила, що разом з представниками громадянського суспільства контролюватиме, хто голосував за антикорупційний пакет, а хто є супротивником боротьби з корупцією і закликала ЗМІ приєднатися до такого контролю.

"Ми будемо фіксувати та доносити до суспільства інформацію про те, хто не голосував, хто може зірвати прийняття таких законопроектів і хто сьогодні у Верховній Раді є по суті супротивником всіх антикорупційних заходів, які мусять бути ухвалені негайно", - підкреслила Юлія Тимошенко.

Вона зазначила, що "є шанс змінити Україну, змінити настільки, щоб кожна людина відчула, що чиновники, посадовці припинили корупцію і служать людям, служать Україні".