Від самосуду даішника врятував автобус "Беркута" та сльозогінний газ. ФОТО-ВІДЕО

7 травня, близько 10 вечора, на вулиці Івасюка в Івано-Франківську сталася ДТП за участю автомобіля ДАІ.

Внаслідок аварії загинув водій вантажного мікроавтобусу Volkswagen, повідомляє ТСН.

За інформацією місцевих видань, очевидці вважають винним у аварії автомобіль ДАІ, який переслідував мікроавтобус та нібито "підрізав" його, після чого Volkswagen врізався у стовп.

На місце ДТП прибули начальник обласного ДАІ та заступник начальника прокуратури. У зв'язку з інцидентом також задіяли автобус з "Беркутом".

Як повідомляє сайт typical.if.ua, обурені свідки події кілька разів намагалися перекинути автомобіль інспектора ДАІ та скандували "Ганьба!".

За даними видання Фirtka, тест на алкоголь в крові даішника, який було зроблено на місці події, виявився негативним. Видання повідомляє також, що машину інспектора закидали яйцями та, щоб заспокоїти натовп, міліції нібито довелося застосувати сльозогінний газ.

Начальник обласного управління Державної автомобільної служби Ярослав Ковальчук заявив, що в крові співробітника ДАІ, який став учасником дорожньо-транспортної пригоди в Івано-Франківську, в результаті якого загинула одна людина, алкоголь не виявлено.

За його словами експертиза проводилася на місці події.

Ковальчук підтвердив, що співробітників ДАІ було двоє.

Очевидці ж стверджують, що обидва співробітники ДАІ були п'яні, при цьому один зник з місця ДТП, покинувши службову машину.

за матерілом Експрес