Прощавай, Україно! Віват, кремлівське гетто!

Зорян Шкиряк ,
Политик, общественный деятель

Янукович підписав ганебний антинародний законопроект Колісніченка-Ківалова "про знищення української мови та української державності".
Розкол України за мовною та національною ознакою набуватиме дедалі більших обертів. На жаль... Цинізм Януковича давно не вражає, бо межі йому нема.
Одного не розумію, навіщо було вчора влаштовувати "кримські качелі з інтелігентами"? Для чого був увесь цей пафос, штучне створення цілковитої ідилії порозуміння. Для понту, для галочки? Маячня.

Усілякі підлабузники, драчі, мовчани та скорики вчора так солодко співали з екранів про "занепокоєння президента мовним питанням"... А тут, бах! Взяв і підписав, вже на другий день! От і весь "цивілізований діалог". Сором. Брехуни!

А відповідь проста - чхати він хотів на українську мову і на українську державність. Цим підписанням, Янукович остаточно виявив свою антиукраїнську і проросійську сутність. Режим цілеспрямовано йде на руйнування України як незалежної європейської держави. Нас свідомо заганяють у кремлівське ярмо.

Далі буде більше. Скоро, "рускоязичні панове", за спілкування рідною мовою нас знову почнуть називати "жлобами", а за шанування національних традицій стануть цькувати. Наших дітей будуть вважти ізгоями серед "говорящих на правильном языке деток". У когось є сумніви, що буде саме так? У мене нема. Це вже почалося. То як, будемо і далі "фиркати" по Фейсбуках і обурюватися в неті?

Отже, зараз потрібно думати як об,єднати разом усі опозиційні, патріотичні сили задля недопущення, фактично скоєного, державного перевороту. Потрібен чіткий план дій по захисту України! Як до, так і після виборів у ВР. Руйнування країни має бути зупинено.

P.S. А може ми все це самі заслужили? Своєю інфантильністю, своєю байдужістю, своїм "пофігізмом"? Може, й справді, нам, українцям, Господь надсилає це випробовування, щоб ще раз перевірити є ми, чи нас нема? Ми-нація, чи ми - батраки на службі олігархів? Сьогодні, з жахом, піймав себе на думці, яка б раніше мені і вголову не прийшла: а може й справді, федералізація - це вихід?... Звичайно, думку прогнав, але осад залишився...

Не знаю. Боляче, прикро... Втім, я і в цій паршивій ситуації залишаюся з Вірою. Бо Вірю в Бога, Вірю в УКРАЇНУ, Вірю в свій народ, Вірю В СПРАВЖНІХ УКРАЇНЦІВ, що століттями виборювали незалежність, яку сьогодні намагаються знищити "кремлівські варяги". Переконаний і сподіваюся, що ми здолаємо і цю окупаційну навалу. Обов,язково!

Слава Україні!