Український футбол ризикує позбутися одразу трьох клубів

З 16-ти команд футбольної Прем'єр-Ліги України до фінішу можуть дійти лише 13.

За найближчі дні три команди з «пулу Коломойського» можуть знятися з чемпіонату. Йдеться про київський «Арсенал», луцьку «Волинь» та криворізький «Кривбас».

Причиною ймовірного зникнення клубів стала фінансова яма, в якій вони опинилися після відмови основних спонсорів продовжувати вливати в команди гроші. Доля команд має бути вирішеною уже за кілька днів.

Як інформує LB.ua, київський «Арсенал» 10 січня має розпочати підготовку до другої половини сезону. Тренування «канонірів» має провести головний тренер Юрій Бакалов.

«Конкретики поки мало. 10 січня команда збирається після відпустки і тільки після цього можна буде говорити про її майбутнє, - розповів Бакалов. - Звичайно, ми в курсі, що в пресі пишуть про переходи наших гравців в інші команди, але офіційної інформації щодо цього немає».

Нагадаємо, що президентом «Арсеналу» є Вадим Рабинович (партнер Ігоря Коломойського), у «Волині» керує Ігор Палиця, а в «Кривбасі» - Олександр Лівшиць (також бізнес-партнери Коломойського).

Водночас «основу» всіх трьох клубів складають гравці, які належать «Дніпру». Більше за всіх залежним від старшого дніпропетровського «брата» є криворізький клуб.