Руслана просить послів про допомогу і закликає людей прийти на Майдан

Співачка просить про допомогу послів і міжнародних структур

"Я прошу в першу чергу діаспору і міжнародні ЗМІ, щоб вся ця інформація дійшла до всіх послів, міжнародних структур, як-от: ООН, ЮНІСЕФ, ОБСЄ, Рада Европи тощо!!! Я зараз потребую публічного захисту", – написала Руслана Лижичко на своїй сторінці у Facebook.

 

 Водночас співачка закликала людей прийти на майдан Незалежності: Звертаюся до всіх, хто зараз на Майдані і хто планує прийти на Майдан!

Наша мирна демонстрація – легітимна! Це – наше право висловлювати в мирний спосіб своє обурення владою і висловлювати чіткі вимоги, такі як відставка, євроінтеграція тощо. Жодного наміру діяти поза законом у Майдану ніколи не було! Ми стоїмо на Майдані, щоб нас почули у своїй країні і у світі. Майдан просить про елементарний захист Прав Людини у мирний спосіб.

Це влада скривджує свій народ принизливими жорстокими розгонами, побоями, зникненням людей та арештами всіх підряд без розбору, включно міжнародних журналістів, туристів тощо.

Не бійтеся! Нам нема, чого боятись! Правда і закон на нашій стороні. Призначення Майдану Незалежності у тому, щоб кожен українець зміг впливати на свою долю сам у разі недовіри владі, що і відбулося на Вічі 8 грудня 2013.

Невже факт, що зібралось близько мільйона людей, які разом проголосили недовіру і обурення владою, не доказ?

Не бійтеся! Ніхто не має права розганяти мирну демонстрацію людей на майдані.

Це незаконно!!!".