Бандити-міліціонери напали на громадянина Канади, правозахисника Зіновія Андрухіва. ФОТО - ВІДЕО

Увага! Міжнародний скандал!

5 травня 2012 року приблизно о 18 годині 30 хвилин по дорозі до Львова взято в облогу відомого канадського громадянина, українського правозахисника Зіновія Андрухіва. Він знаходиться в машині на Глинянському тракті на повороті до села Лисяничі! Допоможіть!!!
Будь ласка, повідомте до канадського посольства про напад бандитів на громадянина Канади. Також штурмуйте повідомленнями інші посольства і консульства. Андрухіву через скло його автомобіля інкримінують незаконне перебування в Україні. Але ж процедура видворення не передбачає розбійного нападу міліціянтів, які не мають ніякого відношення до міграційної служби.
О 19.30 говорив з Зіновієм по телефону:
Серед нападників помічені сбу-шники і той заступник начальника Галицького райвідділу міліції Львова Маруняк, який з підлеглими вже блокував автомобіль Зіновія, перешкоджаючи його правозахисній діяльності. Розбійний напад і позбавлення свободи пересування здійснено на двох автомобілях ДПС і одному цивільному авто держ номер ВС 85-74 АК. На місце події вже приїхав один незалежний свідок, решта в дорозі. Будь ласка, поширюйте інформацію до інформагенств.

В Україні трапилась надзвичайна подія — перевертні у погонах здійснили напад на громадянина Канади!

19.50 Фактично заарештованого Зіновія Андрухіва  примусово супроводжує до міліції Львова кортеж автомобілів міліціонерів — нападників. Свободі та життю відомого правозахисника загрожує небезпека!

Остання інформація: До Зиновія Андрухіва бандитами у погонах застосовано грубу фізичну силу. Правозахисник отримав серйозні травми, до нього за викликом виїхала карета «Швидкої допомоги». На цьому телефонний зв'язок з канадським громадянином раптово обірвався...

Хто дав наказ на знищення правозахисника? Президент України? Корумпований начальник міліції?

Розбій на великій дорозі задокументував свідок:

Зіновій Андрухів піддався тортурам і в даний час знаходиться у відділку міліції. Невже міжнародна спільнота стерпить таку наругу над громадянином Канади?

А починались переслідування так:

Про кримінальну діяльність перевертнів у погонах галицького райвідділу міліції можна довідатись тут:

http://tv.zik.ua/news/detail/5388

"Наша сила " повідомляє:

6.05.2012р. Олег Ляшко пише: Вже готую депутатський запит у правоохоронні органи щодо незаконного затримання правозахисника Зиновія Андрухіва, якого я знаю особисто і ставлюсь до цієї людини з великою повагою. Зиновій Степанович зробив багато добра іншим людям, захищаючи їх права. Він дуже любить Україну. Видно, що це щиро. Так сталося, що у Андрухіва канадське громадянство, проте він зробив для України більше, ніж багато її громадян, в тому числі, нинішній Президент і прем'єр-міністр.

Затримання Зиновія Степановича — черговий показник того, що бандитська влада, яка сьогодні керує нашою Вітчизною, панічно боїться сильних вольових людей, які говорять правду вголос. Те, що незаконно затримали громадянина іншої держави — взагалі може посилити процес поступової ізоляції нашої країни з боку міжнародної спільноти. Себто Партія регіонів перетворює Україну на поліцейську державу. Крім депутатського запиту, напишу також листа канадському послу, вранці буду дзвонити всім львівським «правоохороним» начальникам, даватиму їм чортів і пояснюватиму, чим для них може закінчитися затримання правозахисника за надуманими звинуваченнями. В разі потреби — вилечу до Львова визволяти Андрухіва. Якщо його не звільнять до початку наступної сесії Верховної Ради — з парламенської трибуни на всю країну назву прізвища бандитів у погонах, які затримали Зиновія Степановича.

Дорогі друзі, будь ласка, не будьте байдужими до чудої біди!

6 травня 2012 року, 10.00 До відділку вже під'їхала Наталка Розинська та Трикоз-зробили запит і чекають відповіді від начальника відділку

Повідомляє Віктор Остафійчук:

Вчора у другій половині дня на дорозі до Львова було заблокавано і доправлено да Галицького райвідділку міліції м.Львів громадянина Канади, юриста та правозахисника Зіновія Андрухіва. Заблокувавши його у центрі Львова, Андрухіва було брутально із застосуванням сили витягнуто з власного авта та заарештовано. Авто було відібрано без складання протоколу. Ніч Андрухів провів у камері, де на нього чинився тиск з приводу вибухів у Дніпропетровську. 
Треба зауважити, що Андрухів є хворим на діабет і він не мав змоги отримувати інсулін впродовж свого затримання. Тож вранці його стан значно погіршився. Сьогодні о 10 ранку до райвідділку з великими труднощами пробилася журналістка Наталя Розинська у супроводі невеличкої групи підтримки з небайдужих громадських активістів та прихильників Юлії Тимошенко. Завдяки тиску цих людей і, в першу чергу, Наталі Розинської, Андрухіву викликали швидку, а його синці було сфотографовано. Невдовзі до відділку прибув народний депутат Андрій Парубій. Врешті з огляду на важкий фізичний стан Андрухіва, його було шпиталізовано Швидкою. 
Свідчення тих, хто прийшов підтримати Зеновія Андрухіва:

Богдан Стасюк: «Вони хотіли везти його до суду прямо зараз без адвоката і без свідків та уваги громадськості. Проте нечисленна група активістів домоглася спочатку медичного обслідування Андрухіва, а потім і його госпіталізації в лікарні на Топольній. В нього були синяки та він вже більше доби не приймав таблеток він цукрового діабету. Йому дали вночі тільки фляшку води і він всю ніч стоячи провів в камері. Ми домоглися, щоб медичний огляд відбувався в нашій присутності. Лікарі, що приїхали, попередили, що через 4-5 годин в нього буде гіперглюконатний криз. Ми познімали на фото всі його синяки. Начальник райвідділка перелякався, довго комусь телефонував і потім після телефонних консультацій відпустив пана Зеновія на Швидкій в лікарню. Йому повернули всі його особисті речі. Тільки машина ще на штрафплощадці. Треба віддати належне журналістці УТ-1 Наталії Розинській. Тій самій, яка недавно матюкала даїшників в Києві. Те, що я бачив, мене вразило. Її груди видавали такі децибели із звинуваченням ментів і чинної влади, що ці крики замінили присутність як мінімум сотні активістів. Саме не витримавши її тиску замначальника райвідділка погодився на прилюдне медичне обстеження пана Зеновія.»

Ореста Скляр: «Я зробила роздруківку листа, якого нам прислав Ляшко. Цього листа я показала зам.нач.відділення (йдеться про депутат.запит від Ляшка про затримання Андрухіва). Він попросив залишити йому цю роздруківку. А також поставила його до відома про те, що назріває міжнародний скандал, так як ми поставили до відома про цей інцедент Конгрес українців Канади та Церкву в Канаді. Нам Розницька Наталя в правовому питанні дуже допомогла. Це щастя, що вона була у Львові.»

Мар`яна Горобець: «забрали пана Зеновія до лікарні ...лікарі швидкої сказали у нього могла бути кома за пару годин ,він хворий на цукровий діабет іне вживав ліків понад добу ... зараз систематизую і викладу фото і таке інше ... попередньо скажу що дуже допомогла Наталія Розинська її наполегливість і обізнаність у таких справах ...і якби не втручання громади (депутати так і не з`явились!) хто знає чим би все скінчилось з огляду на те, що у пана Зеновія діабет +гіпертонія, а ліків він не вживав...»
У другій половині дня (сьогодні неділя!!!) Андрухіва було доправлено до суду, де почався розгляд його справи. Його звинувачують у подвійній злістній непокорі працівникам міліції. Після двохгодинного розгляду, суддя Галицького районного суду Віталій Стрельбицький переніс засідання на 11.00 Понеділок, 7 травня.

Зіновій Андрухів

— Дякую всім друзям! Я не міг говорити зразу — здавило горло, коли побачив стільки людей, які з самого ранку прийшли до мене на підтримку — витягувати з бандитського Галицького Райвідділу... Наталя Розинська з братом Олександром, Ореста Скляр, Мар'яна Горобець, Орест Цебрівський, Микола Трикоз, Стефан Мерцало ! Це треба було бачити, як вони накинулися на міліцейську братву. Після їх напору, особливо пані Наталі — черговий РВ розгубився і почав кричати, що захопили райвідділ. Потім, коли я вийшов і включив телефон — а там сотня пропущених дзвінків ! Вибачайте, що не відповів всім — сів акумулятор. З такими друзями можна і в вогонь і в воду ...

Фотоальбом тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.375135449188160&type=1

Людмила Шанська

Ганебна епопея у Львові

Зиновій Андрухів, відомий громадський діяч і правозахисник, повернувся на Батьківщину допомогти приниженим, але дуже байдужим українцям, скинути владу бандоти. Він наївно кликав до мирної революції, маючи надію, що його почують.

Львівська міліція (Галицький райвідділок) двічі блокувала його машину. Першого разу він вирвався. Вдруге його витягли за шию через вікно автівки. Через травми, заподіяні йому, викликалася швидка. До першої години ночі його психологічно "пресували" як "організатора" теракту у Дніпропетровську. Зиновій хворий на діабет, а ліків при ньому не було - залишилися у машині. Катам було байдуже. Тому він тричі пропустив терміни вживання інсуліну.

На ранок, завдячуючи рішучим діям телеведучої УТ-1 Наталії Розинської, до Зиновія було вдруге викликано швидку. Лікар зауважив, що у розпорядженні Зиновія залишалося годин п"ять...Його відправили до лікарні, де обстежили і надали допомогу.

А потім міліція ще хвору людину доправила до Галицького суду. Він мужньо витримав два слухання. І ось підсумок - п"ять діб під арештом.

Сфабрикували справу міліціянти Львова.

Люди! Своїх "героїв" ми маємо знати поіменно!

Це  заступник начальника УВС Львова Патяк,

      заступник начальника Галицького райвідділку Маруняк,

      начальник слідчого відділу міста Довгополов,

      старший дільничний Галицького райвідділку Чаус.

Ви б чули, як свідки-міліціянти давали свідчення, як під копірку. Напевно усю ніч їх тренували!

Народе!

А ти все спиш - ти сниш свого героя,

Коли ж приходить він, то ти його ганьбиш,

Нема героя у своїй Отчизні,

Нема героя у своїм краю...

Що мовчите? Якщо у славному Львові таке витворяють з іноземними громадянами, та ще й напередодні Євро-2012?! - то це свідчить тільки про те, що ми з вами справді заслужили саме таку владу, яку сьогодні маємо!

Ганебна епопея у Львові завершилася.А чи завершилася? Через вихідні - міжнародний скандал ще попереду.