Піховшеку не сподобалась акція проти диктатури Януковича у Варшаві

Andriy Lyubka

Відбулася наша акція проти диктатури Януковича у Варшаві.

Проти диктатури Януковича в день відкриття ЄВРО у Варшаві

Роздали 4 тисячі листівок польською і англійською мовами. Люди дуже радо нас зустрічали, брали листівки й фотогрувалися. Жодного разу до нашої демонстрації не підійшла поліція - ось що таке вільна країна.

Біля пам"ятника Міцкевичу до нас підійшов Піховшек і журналісти з пулу Януковича. Піховшек був дуже засмучений і незадоволений. Запитав що ми хочемо, ми відповіли, що хочемло України без Януковича і Піховшека :))

Наші активісти роздали коментарі понад 20 телевізійним каналам з усіх куточків Європи, головні канали Польщі запрошують нас на підсумкові ефіри, словом, розголос гарний. Весь час за нами ходив якийсь дивний чоловік, напевно есбеушник, знімав збоку, ось зараз зайшли в кафе з вай-фаєм, а він сів збоку.

Вчора мені двічі дзвонили високопоставлені українські дипломати у Варшаві і просили не робити сьогодні акціїї, бо це буде ще одна пляма на іміджі України. Я відповів, що найбільша в нас пляма на іміджі - Янукович, тож краще хай відмінять його візит. Як би там не було, а минає день, а це значить, що Янику вже на день менше знущатися над нами і Україною. Хочу всім подякувати, було класно, патріотично і - головне - вільно ;)


Аватар пользователя ayvengo

Приятно читать!