Олені вийшли за російську мову (фото, відео)

8 липня в Одесі Чорний Комітет провів урочисту акцію «Олені за партію регіонів»

Учасники акції пройшлися ходою центральними вулицями міста, під час чого голосно лунав гімн «Оленi, оленi» групи ТІК. Було розгорнуто плакати, зокрема «Хочу дивитись кіно про тундру російською», портрети Януковича, на грудях якого були зображені медалі у вигляді золотих унітазів, а також двоголовий олень на фоні російського імперського прапора.

Звучали гасла: Слава Партії Регіонів! - Оленям Слава! Корупції Слава! - Владу Овочам! 

Під час акції були висунуті пропозиції:

1. Ввести бандитську феню регіональною мовою в держустановах відповідно до нового закону про мовну політику. Адже там більше десяти відсотків вважають цю мову рідною.

2. Прийняти програми розвитку фені в регіонах. Точніше, тут скоріше мова про те щоб просто розсекретити діючі з 2010 року програми з розвитку Фені.

3. Забезпечити можливість канонічної освіти за поняттями - при наявності бажаючих, відкривати в школах класи з мовою навчання - фенею.

4. Прирівняти відсидку у в'язниці до університетської освіти, і судимість - до посади професора. Причому, за кожну судимість додавати до звання професор ще одну одну букву «ф».

5. Ввести орден золотого унітазу як вищу нагороду оленячої Малоросії. 

«Ми довго думали про те, що велика кількість людей голосує за партію регіонів заради обіцянок, так чи інакше пов'язаних з російською мовою.

Російська мова настільки важлива для цих людей, що вони не помічають інших радощів покращення - корупції, репресій, свавілля правоохоронців та постійного обкрадання громадян. Змішавши увесь бруд від Партії Регіонів, з російською мовою, ми отримали образ оленя-обивателя.

Олень - це не просто російськомовний громадянин, це персона, для якої проблемою є саме російська мова а не право, достойне життя, громадянські права і свободи.

Людьми на вулиці акція сприймалася по різному. Хто то реготав, а хто то обурювався. Останні, скоріш за все, сприйняли образ оленя на себе", - коментує події учасник акції Павло