БІЙЦІ В ЗОНІ АТО! ПРИПИНІТЬ КОРИСТУВАТИСЯ МОБІЛЬНИМ ЗВ'ЯЗКОМ!

See video

УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Важлива інформація, яка врятує життя тисяч українських воїнів!
Потрібно донести це до всіх бійців в зоні АТО:

ПРИПИНІТЬ КОРИСТУВАТИСЯ МОБІЛЬНИМ ЗВ'ЯЗКОМ! Витягніть батарею з МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ!

Пам'ятайте! Всі ключові мобільні оператори України належать Російським компаніям! Відстеження скупчення абонентів в одному місці не вимагає спеціальної техніки і виконується штатним співробітником, який має доступ до внутрішньої мережі оператора. Точні координати зосередження сил нацгвардії, армії і добровольчих батальйонів передаються мобільним оператором в генштаб РФ і ворожа артилерія накриває українських патріотів прицільним вогнем.

Шановні бійці в зоні АТО: МАСОВО КОРИСТУЮЧИСЬ мобільним зв'язком ВИ видаєте своє МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ І наводите на СЕБЕ ВОГОНЬ РОСІЙСЬКИХ Градів! Крім цього - мобільний зв'язок легко прослуховується. Всі тактичні плани, обговорювані по мобільному телефону можуть бути доступні противнику. Це ж відноситься і до рацій будь-якого типу.

Не кажіть відкрито про свої плани, використовуйте кодові слова щоб уникнути витоку інформації.

ДО УВАГИ ПРЕЗИДЕНТА, УРЯДУ, МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ А ТАКОЖ ВОЛОНТЕРІВ, що постачають до бійців все необхідне! Українським військовим як повітря потрібен захищений і надійний зв'язок між підрозділами. Це як мінімум супутниковий зв'язок на рівні командирів взводів. Також необхідні фахівці з безпеки мереж. Захищений зв'язок не тільки врятує тисячі життів, але і допоможе швидко і ефективно завершити АТО.

МИ ПОВИННІ ДОНЕСТИ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ ДО найбільшої кількості людей!

hrendyabliki