Зеленський - це російський проект білорусизації України

Батя, я стараюсь...
 
До побачення , Європо ! Вітаємо проросійського диктатора! Немає ніякого самостійного Зеленського. Це російський проект білорусизації України.

Що робив Лукашенко? Переміг на виборах з антикорупційними гаслами. Отримав у першому турі у 1994 році 44 відсотки, а у другому 80. Найменше голосів Лукашенко набрав у Мінську і у західній Гродненській області. Перемога стала можливою через конфлікти між демократичними політиками. Лукашенко відразу провів русифікацію і скасував початки декомунізації: зробив російську державною і повернув радянський білоруський прапор. Для цього він постійно наполягав на проведенні референдуму. І провів його у 1995 році після виборів. Стояло 4 питання: 

Про надання російській мові статусу державної, про повернення прапора і герба БРСР , про посилення співпраці з Росією і про право президента розпускати парламент. Він сказав, що у парламент мають прийти « нові обличчя» і привів їх. Олігархів немає. Все державне : лукашенківське за російські гроші. Церква російська. Те саме , що говорять і чинять Зеленський і Узеленського. Те, що зараз відбувається на наших очах , а багато хто з українців і далі не ставиться до цього серйозно. 

Наслідок цієї лукашенківсько- кимченірівської поведінки Зеленського з його хамством, незаконними діями під час «керівництва на місцях» очевидні. Безвіз скасують , про Європейський Союз можна забути. У Європейський Союз диктаторів не беруть. Різка реакція посілів G7 на спробу безпідставно усунути від влади тих, хто був на майдані, проводив проєвропейські реформи в економіці і армії- перші ластівки.

Хочете бути Слугами народу? Будете. Російського.

З кордонами на заході, велосипедами «Україна» між ногами і відпусткою раз в п‘ять років на морі. У Крижанівці.

Микола Княжицький